Tel:
Çin Laboratuvar Test Makineleri Üretici
Hai Da Labtester
Haida Uluslararası Equipment Co, Ltd

Ana sayfa

Hai Da Labtester Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite çevre test odası satış için
iyi kalite çevre test odası satış için
Müşteri yorumları
Evet, geçen hafta makineyi aldık. Bu Makine çok hoştu ve satış sonrası serilerine teşekkür etti, çok profesyoneldi.

—— Peter Maas

Eriyik akış test cihazı çok iyi çalışıyor. Teslimat beklenenden daha hızlıydı, satış sonrası servis ekibiniz güzeldi ve teknik destek mükemmeldi.

—— Steve Hubbard

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6 7
Hai Da Labtester Hai Da Labtester Hai Da Labtester Hai Da Labtester Hai Da Labtester Hai Da Labtester Hai Da Labtester
Fabrika
Haida factory
Haida Transporasyonu
Haida Ar-Ge ekibi
Haida Depolama Alanı
Haida Laboratuvarı
Haida Laboratuvarı

Fabrika

Haida 4 ana bağımsız Ar-Ge, Üretim, Pazarlama ve Satış, Ölçüm ve Kalibrasyon sistemine sahiptir; 4 temel üretim ve araştırma; Danışman olarak 10 doktora şefi; Yüksek teknoloji ürünü fırın 10 ürün; 50'den fazla ürün patenti ve 300 personel.

Haida factory

Haida has it's own factory,and you can visit it.

Haida Transporasyonu

Haida Ar-Ge ekibi

Haida 24 saat size hizmet vermek için iyi bir ekibimiz var, daha önce, orta ve satış sonrası bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Haida Depolama Alanı

Haida, teslimat döneminde zamanında yeterli stok, teslimat var.

Haida Laboratuvarı

Haida'nın geniş ve temiz bir testi var, tüm test makinelerini burada görebilirsiniz.

Haida Laboratuvarı

Müşteri bilgisi ile ürünlerimizin gerçek bilgilerini pratik edin.

1 2 3
Hai Da Labtester Hai Da Labtester Hai Da Labtester
CE
ISO certificate
Certificate of compliance

CE

The CE mark is a kind of safety certification mark, which represents CONFORMITE EUROPEENNE and is also a mandatory requirement of EU law on products.

ISO certificate

ISO does not refer to a standard, but a group of standards, collectively known as the standard responsible for the development of quality management and quality assurance techniques.

Certificate of compliance

The certificate of compliance refers to the manufacturer’s express warranty that the manufacturer’s product quality is inspected and that it is attached to the product or product packaging.

 • Üretim hattı
  Haida Uluslararası Equipment Co, Ltd

  Haida profesyonel olarak çeşitli test ekipmanlarının üretim ve satışını yapmaktadır. Ana seri Kağıt ve Paket Test Makineleri (P&P), Üniversal Test Makineleri (UTM), Köpük ve Mobilya ve Optik Test Makineleri (FFO) ve Hızlandırılmış Çevre Test Odası (AES) içerir. Haida, 2007 yılında Mechanical Electric HK Ltd. ile birleşti ve kendi Ar-Ge Merkezimizi kurmak için HK'den Kıdemli Teknisyen Direktörü olarak göreve başladı.

 • OEM / ODM
  Haida Uluslararası Equipment Co, Ltd

  Haida ürünleri yaygın olarak kağıt ürünlerinde, ambalajlamada, mürekkep baskısında, yapışkan bantlarda, çantalarda, ayakkabılarda, deri ürünlerinde, ortamlarında, oyuncaklarında, bebek ürünlerinde, donanımlarında, elektronik ürünlerinde, plastik ürünlerinde, kauçuk ürünlerinde ve diğer endüstrilerde kullanılmaktadır ve hepsine uygulanabilir. bilimsel araştırma birimleri, kalite kontrol kuruluşları ve akademik alanlar. Ürünlerimiz UL, ASTM, JIS, GB, SO, TAPPI, EN, DIN, BS ve diğer iç ve dış standartlara uygundur.

 • Ar-Ge
  Haida, özel bir teknik araştırma ve geliştirme ve tasarım ekibine sahiptir. Ekip üyeleri tüm mekanik ve otomasyon uzmanlarıdır. Onlar 10 yıldan fazla Ar-Ge deneyimi var. Çözümleri kullanıcıların ihtiyaçlarına göre hızlı bir şekilde formüle edebilir ve daha sonra test makinelerini tasarlayabilir ve kullanıcıların problemleri en kısa sürede çözmelerine yardımcı olabilirler. Sadece bu değil, Haida'nın Ar-Ge ekibinin, cihaz kalibrasyonu, parametreler, kuvvet değerleri, sıcaklık kontrolü, nem kontrolü, vb. Dahil olmak üzere, teknolojinin en zor seviyesine düşürülmesi için çaba sarf eden teknolojiye yönelik sıkı gereksinimleri vardır ve Haida test ekipmanları gibi uluslararası standartlar

  (ISO 9001: 2000; ISO 9001: 2008; QS-9000; ISO 14001: 2004; CE, SGS, SMC, CMC, CPA, CE, CMA, IMC)

İletişim bilgileri
Hai Da Labtester

İlgili kişi: Miss. Lisa

Tel: +86 13829267288

Faks: 86-769-89280809

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Hai Da Labtester
6 kat, Rongda Binası, Yuanwubian Road, Nancheng District, Dongguan, Guangdong, Çin (anakara)
Tel:86-769-89201068
Privacy Policy Çin iyi kalite Lab Test Machines Tedarikçi. Copyright © 2015 - 2019 labtestmachines.com. All Rights Reserved.